Czym wyróżniają się sterowniki Salus? Te cechy są kluczowe

Czym wyróżniają się sterowniki Salus? Te cechy są kluczowe

Chcesz zautomatyzować zarządzanie temperaturą w swoim domu lub mieszkaniu bez konieczności robienia dużego remontu? Sterowniki Salus ułatwią osiągnięcie komfortu cieplnego i pomogą Ci oszczędzać na ogrzewaniu. Sprawdźmy, czym się wyróżniają!

Sterowanie ogrzewaniem to podstawa

Projektując instalacje centralnego ogrzewania, bardzo często skupiamy się na doborze źródeł ciepła i urządzeń grzewczych, dzięki którym ogrzewanie pomieszczeń jest możliwe. Olbrzymi wpływ na ostateczne zadowolenie z inwestycji i codziennej eksploatacji instalacji mają jednak zastosowane urządzenia sterujące

Dzięki nim możesz w wygodny sposób określać temperaturę, jaką chcesz utrzymać w pomieszczeniu w konkretnym czasie, bez konieczności ręcznego regulowania np. przepływu medium w układzie. Same w sobie przybierają różne formy, a odpowiednio dobrane rozwiązania pozwolą Ci osiągnąć dodatkowe korzyści i jeszcze bardziej zautomatyzować i ułatwić zarządzanie domem.

Różne urządzenia i sterowniki Salus

Już na etapie projektowania instalacji warto dobrać odpowiednie urządzenia i systemy służące do efektywnego i intuicyjnego zarządzania nią. Do dyspozycji pozostają między innymi dystrybuowane przez AFRISO sterowniki Salus

Oto przegląd najciekawszych propozycji:

  • Sterownik pokojowy: możesz zastosować zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe termostaty do sterowania źródłem ciepła. Działają na prostej zasadzie: określasz żądaną temperaturę, a jeśli spada poniżej tego poziomu, wysyłany jest sygnał włączający źródło ciepła. Po jej osiągnięciu ponownie wyłącza się. Dzięki temu uzyskanie komfortu cieplnego jest proste, a oferowany przez Salus sterownik bezprzewodowy sprawia, że możesz obyć się nawet bez użycia wiertarki.
  • Sterownik do podłogówki SALUS: w przypadku instalacji ogrzewania podłogowego świetne rezultaty świetne rezultaty przyniesie zastosowanie przewodowego podtynkowego lub natynkowego regulatora temperatury W komplecie z modułami sterowania pompą i kotłem i listwami sterującymi oraz siłownikami termoelektrycznymi składają się na kompletny system sterowania podłogówką.
  • System Salus Smart Home: możesz zyskać jeszcze więcej, stawiając na rozwiązania inteligentnego domu. Salus Smart Home to kompleksowy zestaw składający się z bramki internetowej, bezprzewodowych lub przewodowych regulatorów temperatury, czujników temperatury, lister sterujących i elektronicznych głowic termostatycznych, które zapewnią inteligentne sterowanie ogrzewaniem, także za pośrednictwem dedykowanej aplikacji mobilnej. Salus Smart Home to zdecydowanie więcej rozwiązań, w tym sterowniki rolet i oświetlenia, czujniki otwarcia drzwi i okien, czujniki dymu czy zalania, które sprawią, że codzienne życie będzie nie tylko łatwiejsze, ale również bezpieczniejsze.

Czym wyróżniają się sterowniki SALUS?

Jak widzisz, sterowniki Salus sprawdzają się w przypadku różnych instalacji i mogą oferować bardzo zróżnicowane możliwości. W każdym przypadku zyskujesz:

  • Intuicyjną obsługę: sterowanie ogrzewaniem w Twoim domu czy mieszkaniu może być naprawdę bardzo proste. Wystarczy kilka chwil, aby opanować urządzenie.
  • Inteligentne funkcje: urządzenia SALUS smart home pozwalają nie tylko na zarządzanie instalacją centralnego ogrzewania, ale również innymi urządzeniami włączonymi w ramy inteligentnego domu.
  • Oszczędności: automatyzacja sterowania ogrzewaniem oznacza spore oszczędności na energii, a to wpływa pozytywnie nie tylko na rachunek ekonomiczny, ale również ekologię.
  • Estetyka: sterowniki Salus świetnie się prezentują. Nie musisz obawiać się o to, że zaburzą wygląd wystroju Twoich wnętrz.